Saldumu suvenīru un dāvanu produkcijas izgatavošana un noformēšana Rīgā un Latvijā.

Nodarbojamies ar saldumu suvenīru izgatavošanu Rīgā un Latvijā. Produkcija, kuru mēs piedāvājam pasūtījumam: tie ir pilnībā noformēti suvenīru komplekti ar šokolādi un konfektēm oriģinālos dāvanu iepakojumos.
Saldumu dāvana acis iepriecinošā iepakojumā – laikam, pats universālākais paņēmiens iepatikties jebkuram. Bet, ja uz dāvanas iepakojuma atspoguļots uzņēmuma logotips, tas nozīmē, jūs patiešām atcerēsies.
Saldumu dāvanu produkcija un suvenīri ir pieprasīti:

  • korporatīvajos pasākumos: izstādes, konferences, banketi, prezentācijas, satiekoties ar klientiem, partneriem, kā kolektīva darbinieku stimuls;

  • privātos svētkos: kāzas, jubilejas, izlaidumi, bērnu svētki, dzimšanas diena, vārda diena, kristības, citi privātie un ģimenes notikumi;

  • praktiski visur: Jaungada laikā, Ziemassvētkos, Lieldienās un citos sabiedriski nozīmīgos datumos.

Sen zināms, ka prasmīgi noformēta un pasniegta dāvana ne tikai piesaista uzmanību, bet arī palīdz vērtīgu kontaktu nodibināšanai.
Sadarbības priekšrocības ar mums:

  • Piedāvājam izdevīgus nosacījumus, patīkamas cenas un pasūtījuma izpildīšanas termiņus.

  • Atbildīgi un kvalitatīvi izpildām darbu.

  • Atrodam individuālu pieeju katra klienta vajadzībām.

Mūsu speciālistiem ir liela darba pieredze suvenīru produkcijas tirgū Latvijā un Baltijas valstīs. Ar gatavību apspriedīsim jūsu vēlmes un vajadzības, kas attiecas saldumu suvenīriem, atradīsim pašu optimālāko risinājumu.