Ceļvedis B grupas vitamīnu labirintā


Katrs zina, ka galvenais vitamīnu avots ir uzturs. Ar nosacījumu, ka ēdam vispusīgu un sabalansētu uzturu. Diemžēl ēšanas ieradumus mainīt ir grūti, un vai mēs vispār to gribam? Tāpēc der zināt, kā uzņemt vitamīnus, ja pilnvērtīga uztura pagatavošanai dažkārt nepietiek laika.

Bērni ir izvēlīgi

Bērni mēdz neēst daudz ko tāpēc, ka negaršo, bet dažādie našķi  tie taču garšo! Pieaugušajiem bieži vien vienkārši nav laika, tāpēc viņi ēd to, kas pagadās un kur pagadās. Tad vēl diētu ievērošana, it īpaši tievēšana, kas pašreiz ir ļoti modē. 
Visi minētie faktori var radīt vitamīnu deficītu. 

Ko dara B grupas vitamīni?

B grupas vitamīni piedalās visos svarīgākajos vielmaiņas procesos. Īpaši nozīmīgi tie ir centrālās un perifērās nervu sistēmas normālai darbībai un attīstībai, kas ir jo svarīgi pusaudžu vecumā. Būtiska loma šiem vitamīniem ir arī redzes funkcijas nodrošināšanā, asinsradē, ādas un gļotādas veselībā.

Daudzi ir pārslimojuši gripu, un daudziem bijušas arī tās radītās komplikācijas. Ar B grupas vitamīnu palīdzību ātrāk var atgūt spēkus pēc infekcijas slimībām, operācijām. Pastiprinātas vielmaiņas dēļ tie būtu nepieciešami cilvēkiem, kuri cieš no stresa. Jāņem vērā, ka ikviena slimība arī ir stress. 

Estrogēnie hormoni, t. sk. pretapaugļošanās līdzekļi, var nelabvēlīgi ietekmēt vitamīnu līdzsvaru organismā. Visbiežākais ir folijskābes un B6 vitamīna trūkums.

Izvēlies Latvijas preci

Visos minētajos gadījumos var palīdzēt Grindevits Bkomplekss lv.wikipedia.org. Tas ir augstas kvalitātes produkts, ar līdzsvarotām B grupas vitamīnu devām, kuras nosakot, ir ņemtas vērā Latvijas iedzīvotāju uztura tradīcijas un mūsu klimatiskie apstākļi.

Grindevits B komplekss ir nepieciešams:

  • intensīvas augšanas periodā;
  • atveseļošanās laikā;
  • infekciju un ādas slimību kompleksā terapijā;
  • ilgstoši lietojot pretapaugļošanās līdzekļus vai citus hormonpreparātus.

Grindevits B komplekss satur visus B grupas vitamīnus, atbilstoši nepieciešamai dienas devai. To var lietot no 6 gadu vecuma. Bērniem no 6 līdz 12 gadiem jālieto pa ½ -1 tabletei dienā, no 12 gadiem un pieaugušajiem – pa 1 tabletei dienā.

Rate this post