Mīlestībā noderēs


Izpēti viņas slēptās vēlmes. Savaldzini viņas zemapziņu. Arī dzīves seksa skolā ir gan psiholoģijas, gan literatūras stundas

Psiholoģijas stunda

“Nobaidi” viņu līdz seksam. Videofilma ir lielisks seksa ievads, taču izvēlies šausmeni, nevis pornogrāfisku filmu. Cilvēka smadzenes iekārtotas tā, ka bailes var savienoties ar kaisli. Tā kā tu viņai blakus esi vienīgais, viņa šīs jūtas saistīs ar tevi.

Viens no labākajiem veidiem, kā savaldzināt tikko iepazītu sievieti, ir atklāt viegli ievainojamas vietas, apgalvo psihologi. Vienkāršs veids ir atsegt kakla bedrīti, tieši zem ādamābola. Krekls ar atpogātu augšējo podziņu atklās šo vietu un sūtīs viņas zemapziņai vēsti, ka tu esi atvērts un pieejams  pretēju ziņu nekā raidītu kaklasaite. 

Raksti scenāriju pats

Aptaujas liecina, ka sievietes fantazē par seksu divreiz biežāk nekā vīrieši. Kāpēc viņa nemetas tev virsū? Atšķirībā no tavām fantāzijām viņa dod priekšroku gariem interaktīviem scenārijiem. Tu vari viņu pamudināt uz rīcību, piespēlējot scenāriju, ko viņa var attīstīt. Saki viņai vakariņu laikā: Tev lieliski piestāvētu mūķenes, sekretāres, kovboja tērps (u.tml., atkarībā no iespējām un apstākļiem)”, un tev ir lielas izredzes novērot, kā scenārijs attīstīsies vēlāk. 

Pazudini viņas atmiņas

Džona Hopkinsa universitātes pētnieki noskaidrojuši, ka pēc vētraina seksa var iestāties 12 stundu ilga amnēzija  nespēja veidot jaunas atmiņas. Šajā laikā viņa darīs visu, ko tu teiksi. Ja tu gribi precēties, ir īstais laiks piedāvāt laulības, atzīties grēkos vai arī paskaidrot, ka tev nav iespējams doties uz vectētiņa dzimšanas dienas svinībām, jo jābrauc ar draugiem makšķerēt. 

Hipnotizē viņu ar skatienu

Gribi viņu padarīt traku aiz iekāres? Seksa laikā skaties viņai acīs, nevis aizver acis. Iesaisti viņu spēlē un mudini runāt. Acu kontakta un dialoga apvienojums, ir ārkārtīgi spēcīgs sievietes uzbudināšanas veids. 

Dabas zinātņu stunda

Viņa noteikti grib kļūt tev tuva. Varbūt izvēlies brīdi, kad viņa ir savārgusi un cīnās ar iesnām. Zinātnieki atklājuši, ka sekss var stiprināt imūnsistēmu par 30 %, paaugstinot imunoglobulīna A līmeni. Seksuāli aktīvi cilvēki ir pakļauti lielākam mikrobu skaitam, uz ko viņu imūnsistēma reaģē, ražojot lielāku skaitu antivielu, kas pasargā arī no saaukstēšanās slimībām. 

Liec lietā ožu

Sievieti uzbudina četru veidu smaržas, katra no tām atgādina kādu dzimumhormonu. Kaut arī viņa varētu tevi uzskatīt par prātu izkūkojušu, uzticies un pamēģini. Aizklāj viņai acis, dod paost dažādas lietas šādā secībā:
jebkādu vinila izstrādājumu (jebko, kas atgādina jauna auto smaržu), gumijas bumbiņu, savu ādas jaku, jaunu naudas zīmi un viņa uzbudināsies, nesaprotot kādēļ.
Vispirms pats dodies uz dušu! Sievietes oža ir stiprāka nekā tavējā, turklāt mainās atkarībā no hormonālā stāvokļa. Viņa spēj intensīvāk uztvert smaržas dažas dienas pirms ovulācijas, tādēļ viņas auglības laikā skūšanās losjonu lieto ar mēru. 

Met izaicinājumu gravitātei

Brīdi pirms ejakulācijas sēklinieki nolaižas līdzīgi reaktīvai lidmašīnai, lai palīdzētu tavam mehānismam pacelties. Procesa veicināšanai savu roku var pielikt arī tava partnere. Brīdi pirms ejakulācijas palūdz viņai maigi ar plaukstu saspiest tavas oliņas. Tas paaugstinās uzbudinājumu un orgasma intensitāti.

Rate this post