Nerātni padomi mīlētājiem


Sievieti daudz vairāk uzbudina erotiska lasāmviela nekā attēli. Tādēļ viņa nespēj tā priecāties par taviem atklājumiem internetā. Arī seksa skolā ir gan matemātikas, gan literatūras stundas.

Matemātikas stunda

Kāpiniet apmierinājumu. Parastais sestdienas nakts vienādojums ir: tu + viņa = 1 (orgasms). Pamēģini orgasma kāpināšanu. Trenējies, lai sasniegtu orgasmu n-pakāpē, bet tev būs nepieciešams veikt masturbācijas vingrinājumus (matemātika ir jautra zinātne!). Noved sevi līdz orgasma robežai, tad nomierinies, dari tā trīs reizes pirms orgasma. Pēc neilgiem vingrinājumiem tu būsi spējīgs sajust orgasmu  vētrainus eiforijas un atslābināšanās viļņus  bez ejakulācijas. Tā saglabāsi erekciju un spējas ilgākam seksam. 

Maini guļamistabas ģeometriju

Katram pārim atkarā no ķermeņa anatomijas ir vairāk un mazāk piemērotas pozīcijas. Priekšroka tiek dota arī atkarībā no tā, vai jums patīk sevi vērot. Izmēģini vienu ieteikumu  bet var arī visus! 
* Lieliski, ja tu esi garāks vai īsāks par viņu. Lai viņa guļ uz muguras, bet tu uz sāniem viņai blakus. Ja esi labrocis, guli uz kreisā sāna. Lai viņa paceļ labo kāju un tu noliec kāju starp viņas kājām un ieej viņā no sāniem. 
* Lai būtu dziļāka penetrācija (iespiešanās) un varētu kontrolēt dziļumu, pamēģini pozu, kad viņa ir tev uzsēdusies un pagriezusies ar muguru pret tevi. 
* Lai sasniegtu G punktu (vieta maksts priekšējā sienā, kas “atbild” par orgasmu), ieeja no mugurpuses ir vislabākā. Izmēģini šādu variantu: lai viņa nometas uz ceļiem un tu ieej viņā no mugurpuses. Viņa varēs kontrolēt norisi ar gurniem. 
* Pozīcija, kas ir piemērota, ja abi esat apmēram viena auguma: guliet uz sāniem blakus parastā pozīcijā, bet, lai viņa paceļ virsējo kāju. Izlieciet augumu C veidā. Šī pozīcija būs piemērota, lai arī kāda būtu masas atšķirība.

Saziņas stunda

Pārzini sieviešu literatūru. Sievieti daudz vairāk uzbudina erotiska lasāmviela nekā attēli. Tādēļ viņa nespēj tā priecāties par taviem atklājumiem internetā. Taču tu to vari labot, izslēdzot datoru un paņemot kādu grāmatiņu. 15 minūšu ilga lasīšana lieliski aizvietos 15 minūšu ilgu priekšspēli. Izvēlies kaut ko seksīgu, piemēram, pikantākās vietas no Tūkstoš un vienas nakts pasakām”, Henrija Millera vai kādu viņas mīļāko romānu. 

Pasaki to skaļi!

Skaļam troksnim un seksam ir bioloģiska sakarība. Kā vēl var izskaidrot, ka pat bundzinieki un basģitāristi piesaista sev apbrīnotājas? Mūsu ausij ir rajons, ko stimulē skaļš troksnis, raidot signālu uz smadzeņu baudas centru un radot labsajūtu. Nečuksti viņai ausī nerātnos vārdus, bet saki parastā skaļumā. Aizskar ar lūpām austiņu un pasaki nerātnības normālā skaļumā. Tā kā tavas lūpas ir tik tuvu, viņa šos vārdus dzirdēs skaļi. Turklāt vēl izbaudīs tavu lūpu pieskārienu. 

Nesatraucies par savu vārdu krājumu

Pētījumos noskaidros, ka vīrieši dod priekšroku sievietēm, kam ir plašāks vārdu krājums, taču uz sievietēm tas neiedarbojas. Eksperimentā tika iesaistītas 1500 sievietes un zinātnieki noskaidroja, ka sievietēm bija vienalga, kā runā vīrietis. Tā kā praktiski jums nebūs nekāda labuma, ja sāksit skaitīt Šekspīra sonetu. 

Runā divdomības sabiedrībā 

Iečuksti viņai ausī, ko tu gribi ar viņu darīt šovakar gultā. Ja tu to pateiksi lielveikalā, kur pilns ar cilvēkiem, viņa būs laimīga. Kādēļ? Seksuālas sarunas publiskā vietā ir divkārši uzbudinošas. Tikai seksa pieminēšana vien viņu uzkurinās, viņa būs uzbudināta visu atlikušo dienas daļu un būs gatava seksam uzreiz.

Rate this post