Patvērums stiprajai sievietei


Stiprā sieviete kā sapnis: stalta, labi kopta, veiksmīga, izdarīga… Sieviete, kas, par spīti likteņa pagriezieniem, no visām grūtībām prot iziet ar paceltu galvu… Apbrīnota par izturību. Taču pat pašai visstiprākajai sievietei ik pa brīdim vajadzīgs atpūsties no sava stipruma…

Stiprā sieviete = (veiksmīgs vīrietis) x 2 

Ievērojot faktu, lai sieviete biznesā sasniegtu tikpat, cik vīrietis ar līdzīgām spējām, viņai ir jāizrāda dubulta neatlaidība, uzņēmība, saprāts, viņai, lai sastrādātos ar vīriešiem, jābūt galvas tiesu pārākai par partneriem.

Tēlaini izsakoties, vīrietim, lai gūtu panākumus karjerā, pietiek parādīt, ka viņš ir spējīgs, bet sievietei vispirms ir jāpierāda, ka viņa ir līdzvērtīga vīrietim (tāpēc sievietei jāattīsta un jāizrāda tādas līdera īpašības kā, piemēram, spējas dominēt un izrīkot), un tikai tad kāds sāks pamanīt viņas spējas. Līdz ar to sievietei, lai viņa būtu veiksmīga, ir jāparāda dzelzs tvēriens. Kas notiek, ja cilvēkam ik dienu vismaz astoņas stundas ir jācenšas būt pārākam, izturīgam, neatlaidīgam? Pēc tam diez vai ir tik viegli doties mājās un kļūt par vājo dzimumu…

Kur atrast līdzvērtīgu partneri, kas turklāt ļautu būt līderei? 

Protams, viņa kopumā lieliski saprotas ar pretējo dzimumu (galu galā uz šīm spējām balstās viņas virzība biznesā). Tomēr personiskajām attiecībām ir grūti atrast piemērotu partneri. Kur atrast līdzvērtīgu partneri, turklāt tādu, kas prastu sadzīvot ar tendenci turpināt būt līderei? Vienkārša matemātika: ja “stiprā” sieviete = (veiksmīgs vīrietis) x 2, cik īsti ir tādu dubultveiksminieku? Šāda sieviete atbalstu ir gatava saņemt tikai no līdzvērtīga vīrieša.

Līdz ar to ārpus biznesa attiecības ar vīriešiem var neveidoties veiksmīgas  pirmām kārtām ir grūti atrast partneri, kas būtu vienā līmenī, turklāt pastāv tendence Par pielūdzēju trūkumu nesūdzas. 
Kādas ir iespējas? Pirmais ieteikums, kas skan no apkārtējiem,  tev vajag vīrieti. Ja stiprajai sievietei tas būtu tik vienkārši. Pat pašai visstiprākajai sievietei ir vajadzīgs atbalsts, iespēja atpūsties no savas spēka.

Ar ko kopā viņa var būt vāja? Visbiežāk tas ir tēvs, kas atbalsta meitas centienus, vīrs, kuru atzīst par vienlīdzīgu un cienīgu. Ārzemju lietišķās sievietes atbalsts ir psihoterapeits  visdrošākā vieta, kur justies vājai, nebaidoties, ka par to uzzinās citi, kur var atstāt sirdssāpes, lai no rīta atkal mestos darbā.

Rate this post